15 Watt Solar Projektör 60 Led Güneş Enerjili Garaj Konteyner Bahçe Aydınlatma

Ürün Açıklaması

15 Watt Solar Projektör 60 Led Güneş Enerjili Garaj Konteyner Bahçe Aydınlatma

15 watt Solar Güneş Enerjili Bahçeli konteyner, bağ evi, karavan aydınlatma.

2 modlu devamlı yanma özelliği ile gündüz bile karavan, konteyner, garaj ve bağ evi gibi yerlerin aydınlatmasını sağlayabilirsiniz.

Güneş paneli ile gündüz enerji depolarken aynı zamanda karanlık yerlerin aydınlatmasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz otomatik mod ile gündüz otomatik kapanmasını gece otomatik yanmasını ayarlayabilirsiniz.

Sensör üzerindeki 3 fonksiyon ile sensörlü aydınlatma süresini, sensör algılama hassasiyetini ve ortamdaki aydınlığa göre aydınlanmanın açılacağı parlaklık düzeyini ayarlayabilirsiniz.

5 metre kablosu ile 5W Solar paneli istediğiniz güneş alabilen bir yere en verimli açı ile monte edebilir, 60 Led Projektörü istediğiniz açı ile aydınlatmak istediğiniz yere monte edebilirsiniz. Hareket sensör başlığı 120 derece bir açı ile geni bir alanı algılar ve led projektörden bağımsız olarak hareket edebilir.

Güneş Paneli ve Projektör üzeri camdır. Yüksek güneşte epoksi ve mika malzemeler gibi yıllar içerisinde netliğini ve verimliliğini düşürmez.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ürün Hakkında Forumumuzdan Bilgi Alın, Görüş alışverişinde bulunun ürün videolarını izleyin.

Kendinalyap Foruma ulaşmak için https://www.kendinalyap.com/forum


Satın Alma Bilgileri

Sitemiz üzerinden kredi kartı, havale ve kapıda ödeme yolları ile sipariş verebilirsiniz.

Sepete ekledikten sonra kargo metodunuzu seçin. Kapıda ödeme ile ödemek için kapıda ödeme seçeneğini seçin. Havale ve kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçin.

Ödeme metodunda havale/eft ile ödeme için Havale/eft seçeneğini, kapıda ödeme ile ödemek için kapıda ödeme seçeneğini seçin.

Kapıda ödeme seçeneğinde, müşteri temsilciniz tarafından aranıp, kapıda ödeme için onay alınıyor. Kapıda ödeme seçeneğinde ürünlerinizi PTT kargo ile kargoluyoruz. PTT kargo kapıda ödemede nakit kabul ediyor. PTT görevlisi kargonuzu size teslim ettikten sonra nakit olarak ödemesini alıyor

Havale/EFT ile ödeme seçeneğinde siparişinizi oluşturduktan sonra 5 gün içinde ödemenizi havale ile banka hesap numaralarımıza yapmalısınız. 5 gün içinde ödenmeyen siparişler iptal edilir. Ödemenizi yaptıktan sonra siparişiniz kargoya verilir.

Kredi kartı ile ödemeniz iyzico güvencesi altındadır. Sitemizle herhangi bir bilgi paylaşılmaz. İyzico alt yapısı kullanılarak kredi kartınızın bilgileri otomatik olarak ilgili banka serverları ile eşleştirilip ödeme otomatik olarak alınır. iyzico, PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonunun en yüksek seviyesi olan Level 1 sertifikasına sahiptir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansımız ile, 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşudur. Kredi kartı bilgileriniz güven altındadır.

Kredi kartı ödemeniz alındıktan sonra siparişiniz kargoya verilir.